transitionmathproject

My blog

Прагну застосувати свій досвід роботи з клієнтами та продажів у різних сферах, щоб ефективно керувати командою продажів у ІТ сфері. Вся робота пов’язана з людьми, прямо https://wizardsdev.com/ або побічно. Якщо ми говоримо про продажі в IT, то спілкування відбувається безпосередньо з клієнтами й колегами, а отже, потрібно бути готовим до стресових ситуацій.

Що повинен знати Sales Manager

Нині за одне місце в компанії на позицію QA Manual у середньому змагаються 44 кандидати, і 5 — якщо йдеться про QA Automation. Ці показники є найвищими серед технічних спеціалістів в IT, що свідчить про неабияку конкуренцію. Певну роль у збільшенні кількості кандидатів відіграють і світчери, яких з початком повномасштабної війни побільшало.

З’ясовуємо, хто такий менеджер з продажу IT-послуг, чим займається та які навички потрібні, щоб ним стати.

Компанія пропонує кілька передових і надійних продуктів для розробки, підтримки, управління кодом і робочими завданнями – не тільки технічними. Саме для роботи з Git є безкоштовний клієнт Sourcetree. Його вибирають, якщо з яких-небудь причин GitKraken і Tortoise не підходять. Куди ж потім ростуть такі супергерої, як менеджери продуктів? Адже таке враження, що вони вже вміють і знають усе, що можна знати і вміти.

  • Все, що вам потрібно, — мати базові знання в IT, щоб правильно проконсультувати клієнта з приводу термінів, бюджету та подальшого плану співробітництва в цілому.
  • У цьому випадку бюджет зазвичай обмежений, і основним завданням стає залучення перших користувачів для тестування концепції і пошук інвесторів.
  • Проте тут треба розуміти що все залежить тільки від тебе, тому що зазвичай відбір на такі посади не простий, оскільки робота надвіповідальна.
  • Професіонал не скаже навіть «здрастуйте», поки не пропрацює варіанти розвитку розмови.
  • Аналіз ризиків — ще одне завдання хорошого проектного менеджера.
  • Для цього потрібно правильно сформулювати цілі, визначити метрики та KPI, дедлайни для кожного етапу і результати, які очікується отримати після кожної ітерації.
  • У такому випадку його простіше тестувати і допрацьовувати.

Тому цілком логічно, що клієнт буде шукати оптимальний варіант. Сейлзу треба запастися терпінням і пустити в хід прийоми, які допомогли б прискорити закриття угоди. Менеджер з продажу займається реалізацією товарів чи послуг, які пропонує чи виробляє компанія. Хоча зараз так нерідко називають і простих продавців у роздрібних магазинах, у випадку обов’язки менеджерів по продажам ширші. В Україні менеджер з продаж в айті зовсім відрізняється від менеджера з продаж в країнах першої ланки. Адже в більшості у наших IT компаніях людей просто перепродають іншим IT компаніям за кордоном на аутсорс.

Де працює і що продає менеджер в IT

Жодні елементи сторінки не повинні виходити за її межі та «випадати» з поля зору користувача. Текст, зображення, кнопки – всі вони можуть переноситися на наступний рядок, але в жодному разі не виходити за вакансія Sales Manager віддалено рамки батьківського елемента. Різні курси в інтернеті пропонують навчання професії тестувальника за термін від трьох місяців до року. Автоматичне тестування не бачить систему очима реального користувача.

Що повинен знати Sales Manager

Можна працювати на удаленке, а можна в офісі. MyAdmin – стандартне рішення для цих цілей, але не найзручніше. По-перше, він запускається в браузері, і з’єднання іноді переривається через таймаут.

Які навички потрібні менеджеру з продажу

У США, наприклад, середня зарплата тестувальника – 96 тисяч на рік, що в місяць дає 8 тисяч доларів. Можна вибрати сферу діяльності собі до душі, і тестувати цікаві продукти. До речі, в тестуванні є чимала частка творчості – тестувальник повинен придумати те, чого не було у вимогах і що могли пропустити інші. Це віртуальна машина з широкими можливостями. Фізично Vagrant знаходиться на комп’ютері, але сприймається не як локальний сервер. Розробник підключається до нього не по localhost, а по іншому IP, який він сам і прописує.

В середньому «Менеджер з продажу» в Україні заробляє грн. Діапазон, що містить медіану, виділено на графіку. Ще одна важлива вертикаль — SQL, починаючи від вебпроєктів і завершуючи банальним збором логів. Розуміння баз даних і вміння витягнути інформацію з них потрібне і важливе. Ще одне рішення кроссплатформенного версіонізатора – програма від  Atlassian.

Часті питання

А технічні знання — це must-have набір, який потрібно використовувати з першого дня роботи. Наприклад, якщо інженер не знає, як працювати з гітом, то це погано і ознака некомпетентності. А якщо він не розбирається у тонкощах IRS чи SWAP транзакцій (з першого дня) — то це штуки, які ЯКЩО ТРЕБА — можна довчити.

Що повинен знати Sales Manager

При цьому ЗП QA буде менше, ніж в девелопера. А також відношення у багатьох (не у всіх) компаніях до тестувальників буде гірше, ніж до девелоперів. Постійно прийдеться доводити, що тестувальник потрібен в команді. Це факт (James Bach із цим погоджується, після 30 років роботи в тестуванні). Але можна навести безліч прикладів, коли й без цих технічних знань (мереж, SQL, etc.) можна здобути роботу та навіть довго працювати.

«Ви, українці, чудові інженери. Але чого англійську не вчите?» Чи всім розробникам потрібен Upper-Intermediate і для чого

Складно не від того, що вони не розуміють технік, а просто тому, що забули, які трикутники є і як ту ставку рахувати. Але зазвичай світчер — це той самий новачок, як і всі інші, можливо, навіть з багажем додаткових знать, які можуть стати у пригоді. Те, що в індустрію приходять нові люди зі свіжим поглядом, — чудово.

Він може розповісти про досвід роботи в схожих проектах або як інші проєкти допоможуть знайти спільну мову з клієнтом. Крім того, Product Manager повинен уміти створити фінансовий прогноз, коли бізнес вийде на самоокупність, яких витрат і доходів варто очікувати у майбутньому. Без розуміння цих цифр навіть хороший продукт чекатиме невдача. Якщо у вашій команді є сильний фінансист,  підготуйте цей план спільними зусиллями. Розпочав свою кар’єру у 2006 році простим менеджером з продажу.

Що таке продаж у IT?

Що стосується особистих якостей, то тут вони приблизно однакові для будь-якої сфери діяльності фірми. Менеджер з продажу повинен бути зацікавлений в кар’єрному зростанні, він повинен бути комунікабельним, викликати прихильність до себе і переконувати. Насправді, тестування на користувачах має бути коником хорошого product manager.